УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Громадськості » громадське обговорення » Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення»

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення» Державне агентство автомобільних доріг України оголошує про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті Укравтодору: www.ukravtodor.gov.ua (розділ «Діяльність»; підрозділ «Регуляторна діяльність»).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту розпорядження у письмовій та електронній формі просимо надсилати на адресу Державного агентства автомобільних доріг України (03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9) або на електронну пошту remontdorig@gmail.com.

 

Файли для завантажування