Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Закарпатська митниця ДФС спрямує на дороги краю майже 20 млн. грн.

Закарпатська митниця ДФС спрямує на дороги краю майже 20 млн. грн.

Протягом першого кварталу фактичні перерахування митних платежів Закарпатською митницею ДФС склали більше 767 млн грн. Відтак 50 відсотків перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів та ПДВ) зараховуються до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування.

За підсумками першого кварталу, повідомиляють нам з прес-служби ДФС у Закарпатській області, на дороги буде спрямовано понад 19 млн. 891 тис. грн.

Тут же варто зазначити, що напередодні на адресу керівника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області М. Поповича надійшов лист від в.о. голови Державного агенства автомобільних доріг України (Укравтодору) С. Новака, у якому, зокрема зазначено, що з 1 вересня 2015 р. до  1 січня 2018 р. триває експеримент з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автодоріг загального користування у всіх областях і м. Києві. Зазначено також, що на період проведення експерименту «у разі перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, 50 відсотків такого перевиконання...зараховується до спеціальних фондів обласних бюджетів...»

Раніше голова Закарпатської облдержадміністрації Г. Москаль заявляв, що область очікує протягом поточного року щонайменше 150 млн. грн. надходжень від митниці в рамках зазначеного експерименту, які будуть використані на ремонт доріг.

       

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області