Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » З професійним святом автомобілістів і дорожників області вітали у Закарпатській ОДА

З професійним святом автомобілістів і дорожників області вітали у Закарпатській ОДА

 А Геннадію Москалю вручили відзнаку "Головний дорожник Закарпаття."

На Закарпатті відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. З цього приводу в атріум іОДА, урочитсто  вітали дорожників керівники області, а перед будівлею експонували різні види транспортних засобів в тому числі найсучасну дорожню техніку.

.

– Цього року ми дійсно відчуваємо, що автомобілісти і дорожники є найбільш затребуваними професіями, – наголосив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Про це нам щодня нагадують мешканці Закарпаття, які потребують хороших доріг. Я щиро всіх вітаю з тим, що ми почали процес, яким в області не займалися багато десятиліть. Попереду багато роботи, підсумком якої, упевнений, буде розвинута і якісна інфраструктура Закарпаття!

- За декілька років на Закарпатті будуть якісні дороги. Не все можна зробити одразу, але є люди техніка та бажання працювати, з іншого боку потрібен час і фінансування. Я впевнений, що ми виконаємо всі завдання і найближчим часом закарпатці отримають якісні та європейські дороги. - Наголосив у свому вітальному слові до присутніх  керівник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович.

Підтримав очільника облдержадміністрації і наголосив на надзвичайній актуальності роботи винуватців урочистостей голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

– Ми нарешті почали відновлювати і поліпшувати основні дорожні артерії області. Без вас цей процес був би неможливим, – підкреслив Михайло Рівіс. – Завдяки розвитку доріг ми можемо модернізувати туристичну і рекреаційну галузі, відтак відчуваємо пряму залежність головних видів діяльності на Закарпатті від транспортної інфраструктури. Змінюються пріоритети світового розвитку, але дороги були і залишаються у пріоритеті розбудови провідних економік світу. Тож вітаю усіх, хто створює наші дороги, і тих, хто ними їздить!

Керівники краю відзначили почесними грамотами та подяками кращих представників дорожньо-транспортної галузі області. Серед них керівники та колективи дорожніх організацій. автотранспортних підприємств, підприємці-перевізники, фахівці з ремонту і обслуговування транспортних засобів.

Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розбудову автотранспортної та дорожньої галузей області і з нагоди професійного свята були вручені відзнаки Закарпатської облдержадміністрації – медалі «За заслуги перед Закарпаттям» – директору спільного підприємства ТОВ «Бітунова Україна» Андрію Білоусу, директору дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івану Немешу та начальнику Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайлу Поповичу. Окрім того, Указом Президента України почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» було присвоєно генеральному директору ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс» Івану Романюку. Відзнаки також отримала ціла низка працівників "Служби доріг" Закарпаття. 

У свою чергу, представники автодорожньої галузі вирішили відзначити «головного дорожника області» і вручили голові Закарпатської ОДА символічну картину, яка відображає сутність активної фази дорожньо-ремонтних робіт на Закарпатті.

Супроводжувала урочистості насичена концертна програма з виступами народних колективів, ансамблю мажореток, солістів та вокалістів. Водночас, на площі Народній розгорнули експозицію сучасних авто від провідних автосалонів краю, автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, великовагових транспортних засобів та сучасної дорожньої спецтехніки.