Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Володимир Омелян і Анджей Адамчук підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту Via Carpatia

Володимир Омелян і Анджей Адамчук підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту Via Carpatia

 

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та Міністр інфраструктури та будівництва Республіки Польща підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо подальшої співпраці в рамках проекту Via Carpatia. Церемонія підписання відбулась 22 жовтня в м. Перемишль (Польща).

Володимир Омелян та Анджей Адамчик також провели двосторонню зустріч, під час якої обговорили підготовку до будівництва двох нових транспортних коридорів: Via Carpatia та GO Highway, покращення залізничного сполучення між Україною і Польщею. Володимир Омелян наголосив, що Via Carpatia - це важлива транспортна ініціатива, яка може стати новим надійним мостом між Північною та Південною Європою, а також допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи та Європейського Союзу.

«Коридор через Карпати також є мостом між Європою та Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення у напрямку від Європи до Азії через територію України та Польщі», - наголосив Міністр інфраструктури України.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області