Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Нові прогресивні технології ремонту впроваджуються на автодорогах Закарпатської області

Нові прогресивні технології ремонту впроваджуються на автодорогах Закарпатської області

Планом робіт на 2018 рік згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 року № 78-р передбачено фінансування  з  державного  бюджету  в  сумі  100,0 млн. грн. на  проведення  поточного  середнього  ремонту  автодороги  міжнародного  значення  М-25 КПП “ Соломоново” – В.Добронь – Яноші з під’їздом  до  КПП ” Косино” на  ділянці  км 3+794 – км 19+953 (м.Чоп – В.Добронь). В поточному  році  в  межах  виділених  коштів  передбачено  ввести  в  експлуатацію  8,0 км автодороги.

Службою автодоріг у Закарпатській області укладено договір з переможцем тендеру ШБУ-77 на  проведення ремонту  даної  автодороги.        

Загальна вартість робіт по ремонту всієї ділянки автодороги М-25 становить  275,5 млн. грн.

Реалізація даного проекту дозволить значно скоротити віддалі вантажопасажирських перевезень, раціонально перерозподілити транспортні вантажопотоки міжнародних перевезень з Румунії та Угорщини і розвантажити перенасичену автотранспортом основну дорожню артерію області – автодорогу  М-06 Київ-Чоп.

З початку року ШБУ-77 проводилися роботи з влаштування кюветів і впорядкування водовідводу, розчистки смуги відводу від дерев і чагарників і  ремонту мостів і труб .

З початку квітня з настанням сприятливих погодних умов Підрядником  розпочато виконанням робіт з влаштування дорожнього покриття. З метою його зміцнення в зв’язку із збільшенням навантажень великовагового автотранспорту та забезпечення максимального строку експлуатації дороги після проведення поточного середнього ремонту, дорожній одяг влаштовується із застосуванням технології холодного ресайклінгу.

На сьогоднішній день підрядною організацією розгорнуті роботи в повному обсязі на всій протяжності ділянки ремонту і влаштовано 2,0 км нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття.

Слід відмітити, що на початковій підготовчій стадії Службі автодоріг  необхідно було вирішити ряд організаційних питань по впорядкуванню і  переносу інженерних комунікацій, визначення місць ґрунтових кар’єрів і  складуванню  матеріалів та зміні схем організації дорожнього руху. З цією метою за сприяння Закарпатської облдержадміністрації було проведено за участі зацікавлених організацій наради, в результаті яких були прийняті відповідні рішення. В результаті плідної співпраці з Басейновим управлінням водних ресурсів р. Тиса, ПрАТ ”Закарпаттяобленерго”, Закарпатською філією ПАТ «Укртелеком», виробничим структурним підрозділом “Ужгородська  дистанція колії” і органами місцевої влади всі назрілі питання вирішуються в робочому порядку.

Прес-служба Служби автомобільних робіт у Закарпатській області