Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Нам «зарубали» ще й «дорожній експеримент» - ОДА

Нам «зарубали» ще й «дорожній експеримент» - ОДА

Повідомлення прес-службі ОДА щодо дорожнього експеременту та перспектив фінансування дорожньої галузі краю викликало широке обговорення в соціальних мережах та ЗМІ Срібної Землі.

– У квітні цього року Закарпатська митниця не те, що не перевиконала, а навіть не виконала «спущені» Мінфіном плани, – заявляє Геннадій Москаль. – У результаті область не отримає ні копійки на ремонт доріг. Якщо врахувати, що Служба автомобільних доріг не має грошей на нормальне утримання й ремонт доріг державного значення, на 43 обласні й 235 районних доріг в області через Дорожній фонд закладено всього 218 мільйонів гривень, то виходить, що ми опинилися біля розбитого корита. Уряд через центральні ЗМІ говорить про масштабне будівництво й ремонт автодоріг в Україні, а на місцях, по-перше, ми нічого не отримуємо, а, по-друге, нам «зарубали» ще й «дорожній експеримент». То як пояснювати людям, які на знак протесту перекривають суцільне бездоріжжя, що в Україні «триває масштабне будівництво й ремонт автодоріг»?

Повідомлено що голова ОДА Геннадій Москаль  направив листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням звернути особливу увагу на дороги Закарпатської області, яка межує з чотирма країнами Євросоюзу і є обличчям України перед Європою.