Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » На ремонт доріг Закарпаття не отримало за два осінні місяці більше ста мільйонів, які мали надійти від «дорожнього експерименту»

На ремонт доріг Закарпаття не отримало за два осінні місяці більше ста мільйонів, які мали надійти від «дорожнього експерименту»

Ситуація із надходженням коштів на ремонт автодоріг за рахунок перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень (так званий «дорожній експеримент») до сьогодні не вирішена. Це офіційно заявив голова ОДА Геннадій Москаль. Далі керівник області  наводить такі аргументи:  «За вересень область мала отримати понад 55 мільйонів гривень від «дорожнього експерименту», а за жовтень – понад 51 мільйон. Разом ця сума становить понад 107 мільйонів гривень. На початку жовтня Мінфін усупереч нормативно-правовим актам вирішив забрати від Закарпаття 41 мільйон, зароблений у вересні, залишивши лише 14 мільйонів. Таке рішення не підтримав Бюджетний комітет Верховної Ради України, однак із тих пір Закарпаття не отримало ні 14 мільйонів, ні 55 мільйонів - зароблених у вересні; ні 51 мільйон, зароблений у жовтні. Ми не отримали нічого, при тому, що «дорожній експеримент» залишається єдиним серйозним джерелом фінансування ремонту наших автодоріг, а погода все ще дозволяє проводити дорожні роботи. У мене немає слів, щоб адекватно оцінити таку «підтримку» Закарпаття з боку Києва…». Очільник краю направив Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману телеграму з проханням особисто втрутитися в ситуацію і якнайшвидше її вирішити. Адже й справді для шляховиків дорогий кожен погожий осінній день. Бо ж як настане слякоть, а потім ударять морози, то якісно проводити роботи стане неможливо.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області