УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На новому шляхопроводі у Городищі стартувало влаштування балок

На новому шляхопроводі у Городищі стартувало влаштування балок

Триває реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на трасі Н-01 Київ – Знам’янка на ділянці км 164+068 у місті Городище.

27 листопада мостовики розпочали влаштовувати 24 балки прогонової будови та укріплювати конуси шляхопроводу.

Наступним етапом стане влаштування опалубки та замонолітування балок. На них влаштують монолітну плиту основного проїзду і перехідні плити.

Напередодні було демонтовано стару будову шляхопроводу, зведену ще 58 років тому. Завершено бурові роботи для буронабивних паль, ростверків та опор майбутнього шляхопроводу.

Реконструкція шляхопроводу в Городищі передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також дорожники укладуть нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлять нові дорожні знаки.

Фінішуватиме реконструкція наприкінці 2020 року.

У рамках Національної програми «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-01 Київ – Знам’янка буде цьогоріч відновлено 52,9 км дорожнього покриття у Смілянському, Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах.