Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На дорозі М-01 підрядник проводить роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів

На дорозі М-01 підрядник проводить роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів

16 вересня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак проінспектував хід робіт на об’єкті капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів у межах Київської області.

Про роботи, що проводяться на будівельних майданчиках, доповів представник підрядної компанії «AzVirt» LLC та інженер технічного нагляду FIDIC корейської компанії Dongsung Engineering CO., LTD.

Окремо очільник Укравтодору відвідав заводи з виробництва асфальтобетонних сумішей та ресайклінгового матеріалу, а також лабораторії із дослідження матеріалів та перевірки якості виконаних робіт.

Нагадуємо, що у межах реалізації проєкту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки а також влаштовано зовнішнє освітлення.

Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт, становитиме 80 км, з яких – 43 км в Київській області, 37 км – в Чернігівській. Термін реалізації проєкту – 2 роки.

Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку).