Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Кращі фахівці-дорожники отримали «Знак пошани Укравтодору» та подяки Державного агентства автомобільних доріг України

Кращі фахівці-дорожники отримали «Знак пошани Укравтодору» та подяки Державного агентства автомобільних доріг України

З нагоди Дня автомобіліста і дорожника, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня, в фойє облдержадміністрації у п’ятницю, 27 жовтня, відбулися урочисті збори з нагоди цього професійного свята.

Працівників цих важливих галузей економіки України - автомобільних перевезень та дорожнього господарства - привітали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та заступник голови обласної ради Петро Грицик. Вони подякували представникам цих галузей за їх нелегку роботу, яка має важливе значення для розвитку області. Найкращі працівники отримали від керівництва області почесні грамоти та подяки.

Начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович також взяв участь в урочистостях, під час яких низці фахівців вручено відзнаки «Знак пошани Укравтодору» та подяки Державного агентства автомобільних доріг України.
Генеральний директор компанії «Trameko» (Румунія) Калін-Адріан-Васіле Роман, як інформують з облдержадміністрації, одержав від Геннадія Москаля почесну відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям». Саме ця румунська фірма цьогоріч ремонтувала  шляхи на Рахівщині, а також здійснює ремонт автодоріг у селах Усть-Чорнянського куща Тячівського району (Руській Мокрій, Німецькій Мокрій, Лопухові).
 До професійного свята  на площі Народній було розгорнуто експозицію автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів на  маршрутах загального користування, великовагових транспортних засобів, а також сучасних авто від провідних автосалонів краю.
Також відзначалося, що стараннями дорожників нашого прикордонного краю належно утримується розгалужена мережа автомобільних доріг.

Слід відзначити, що протягом весни-літа і дотепер на автомагістралях  практично в кожному районі проводиться  необхідний ремонт. І дороги цього року набувають нової якості – як у містах, так і в селах. За це керівництво Служби автомобільних доріг висловлює глибоку вдячність кожному працівникові галузі, усім спеціалістам, інженерам, управлінцям. Адже завдяки старанням цих людей, дороги Закарпаття щодалі стають комфортнішими і безпечнішими для їзди – в тому числі і на звивистих перевалах Карпатських хребтів. А потік туристів, які відвідують область, щороку зростає.

Також зазначалося, що перевезення пасажирів на маршрутах загального користування Закарпаття здійснюють 160 перевізників, які використовують понад 700 транспортних засобів. У цьому році   послугами автомобільного пасажирського транспорту скористались 26 мільйонів пасажирів. Нині Закарпатська область посідає друге місце в Україні за кількістю великовагових транспортних засобів, обсяг вантажних перевезень сьогодні становить 3 мільйони тонн вантажів. І в цьому також є чимала заслуга дорожників.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області