УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Укравтодору Олег Федоренко взяв участь у робочому візиті Міністра інфраструктури Владислава Криклія до Харківської області

Керівник Укравтодору Олег Федоренко взяв участь у робочому візиті Міністра інфраструктури Владислава Криклія до Харківської області

Виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград в  рамках робочого візиту до Харківської області  перевірили Міністр інфраструктури України Владислав Криклій разом з т.в.о. Голови Укравтодору Олегом Федоренко за участі начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця 12 листопада.

Щодня, дорогою  Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград  їдуть близько 10 тисяч автомобілів. Фактично з моменту будівництва -  а це близько 60 років -   дорога капітально не ремонтувалась.  В 2019 році влаштовано 87,0 км нового покриття, з яких 59 км в двох шарах,  також відремонтовано 4 штучні споруди загальною протяжністю 126 метрів.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій: «Молодці, гадаю у Служби багато планів на наступний рік. Президент і Прем’єр ставлять дуже амбітні задачі, тому якісні дороги залежать від кожного з нас, і від того, наскільки ми будемо віддаватися цій роботі.  На 2020 рік, як мінімум на 37% збільшується Дорожній фонд, до процесу долучається багато міжнародних фінансових організацій. Наша мета - дороги європейської якості.»

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець: «Автомобільна дорога Р-51 - це один з найважливіших напрямків, який з’єднує Харківську область з Дніпропетровською, також вона з’єднує 4 райони: Харківський, Зміївський, Первомайський і Лозівський. На сьогоднішній день проїзд забезпечено на усій ділянці автомобільної дороги».

Т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко підкреслив, що одним із пріоритетів є завершення робіт на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове. Там залишилось відновити небагато: одну ділянку біля Чугуїва і три ділянки після Куп’янська,  а також влаштувати 48 км верхнього шару на ділянках, де вже влаштовані нижні шари дорожнього одягу. При спрямуванні необхідного фінансування об’єкт буде завершено у найближчі терміни.

Торкнулися теми й зимового утримання. Службою автомобільних доріг у Харківській області на період 2019-2020 років складено та підписано порядок взаємодії між Службою автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Харківський облавтодор», ДП «Дороги Харківщини», управлінням патрульної поліції в Харківській області, Головним управлінням ДСНС в Харківській області та Головним управлінням Національної поліції в Харківській області у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Харківської області. Створено обласний штаб з запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, проведено командно-штабні навчання та семінари-наради

 Т.в.о. Голови Укравтодору Олег Федоренко зазначив: «Харківська область - єдина, яка при реорганізації ДАІ в поліцію знайшла точки дотику і до цього часу вони працюють злагоджено, як єдине ціле».