УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 29.11.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 29.11.2020р.

Станом на 06-00 год. 29.11.2020р. місцями сніг у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, де випало від 1 до 5 см снігу, та Черкаській областях; дощ у Сумській і Дніпропетровській областях; на решті території без опадів. Температура повітря коливається: -1-5°С в західних областях, -2+2°С на півночі і в центрі, +1+5°С на сході та півдні.

Покриття на дорогах державного значення в областях з опадами мокре, на Волині місцями засніжене, у Хмельницькій області місцями ожеледиця, в решті областей сухе.

На перевальних ділянках доріг випадає сніг помірної інтенсивності. Висота снігового покриву до 7 см. Температура повітря -1-5°С. Стан покриття мокре, на Вишківському перевалі в Івано-Франківській області засніжене.

В областях з опадами виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв не надходило звернень щодо незадовільного зимового утримання доріг.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 444 одиниці техніки та 525 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 29 листопада у західних областях невеликий сніг, в північних та центральних областях невеликий дощ та мокрий сніг, у Чернігівській та Сумській областях помірні опади, на решті території без опадів.Вітер західний та північно-західний, на півдні і сході південно-східний, 5-10 м/с.Температура повітря вночі -2+3°С, вдень 0+5°С; у південних та східних областях вночі 0+5°С, вдень +4+9°С.