Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Дорогам загального користування завдають ще більших збитків

Дорогам загального користування завдають ще більших збитків

 Служба автомобільних доріг у Закарпатській області постійно намагається ефективно використовувати кошти, яких і так недостатньо, на покращення покриття доріг, забезпечення безпеки дорожнього руху та утримання в належному стані смуг відведення.


 Однак, в результаті несанкціонованих дій окремих несвідомих суб’єктів господарювання, при тому, що самі невдоволені станом доріг, завдаються збитки дорожній галузі на ліквідацію яких, в умовах постійного обмеженого фінансування, потрібні додаткові кошти.
 Зокрема, в гірських районах області ведеться масова лісорозробка та стягування деревини. Крижування та погрузка в автотранспорт якої проводиться безпосередньо на автодорогах загального користування, що є неприпустимим. Такі роботи з Службою автодоріг лісгоспами не погоджуються. Влаштовуються дикі з’їзди без забезпечення водовідводу та твердого покриття, внаслідок чого завдаються значні збитки автомобільним дорогам, що пришвидшують їх руйнацію. 
 Такі факти виявлені нині на наступних дорогах: 
• Ужок – Підполоззя, км 16-21;
• Нижні Ворота – Поляна, км 13 (Воловецький р-н), км 17 (Свалявський р-н);
• Перечин – Свалява, км 28, 31;
• Тур’я Ремети – Лумшори, км 12-16;
• Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я, км 19-20 (Воловецький р-н), км 35, 37-39 (Міжгірський р-н);
• Великий Березний – Чорноголова-Дубриничі, км 2,9, 27.
 Даний перелік можна продовжувати по Хустському, Тячівському й Рахівському районах.
 Непереборну силу упродовж багатьох років має і те, що засмічуються смуги відводу доріг рекламодавцями під час заміни інформації на щитах. Паперові залишки старої інформації ними не прибираються, а скидуються на землю і потім розносяться по всій території смуги відводу доріг. Окрім цього, окремі громадяни плутають автодороги та автобусні зупинки із сміттєзвалищами, а тому спостерігаємо вивіз ними домашнього сміття в поліетиленових пакетах до урн, встановлених на автозупинках. 
 Шановні краяни та гості Закарпаття, якщо ми так прагнемо мати європейську країну, то поводьмося по-європейськи. Прохання до кожного дотримуватись чистоти на дорогах і не засмічувати узбіччя трас.

Прес-служба САД у Закарпатській області