Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » ДО УВАГИ ВОДІЇВ! - СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! - СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

На Закарпатті розпочаті роботи з ремонту автомобільних шляхів. Звертаємо увагу водіїв на дотримання вимог дорожніх знаків 1.37 "Дорожні роботи" та 1.14 Викидання кам’яних матеріалів. Це є попереджувальні знаки. Задля нашої спільної безпеки ми використовуємо їх разом з Знаком 3.29 "Обмеження максимальної швидкості"  - забороняє рух із швидкістю, що перевищує зазначену на знакові.

Це дозволяє вберегти наших працівників від небезпеки потрапити до ДТП, а водіїв транспорту від потрапляння гравію у лобове скло. Ремонтні роботи на наших дорогах тривають, тому ми звертаємось до водіїв Закарпаття та гостей краю бути уважними на дорозі - зменшувати швидкість руху на ділянках де ведуться дорожні роботи

.

Знак 1.37 "Дорожні роботи" встановлюється перед ділянкою дороги, на якій проводяться дорожні роботи.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150–300 м, у населених пунктах — на відстані 50–100 м до початку такої ділянки. За потреби, знак встановлюється і на іншій відстані,

Знак може бути встановлено на відстані 10–15 м до місця виконання короткотермінових дорожніх робіт на проїзній частині в населеному пункті.

В населених пунктах та поза населеними пунтами знак повторюється. Наступний знак встановлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки.

Знак — тимчасовий і встановлюється на період, необхідний для виконання відповідних робіт на дорозі.

Знак  1.14 "Викидання кам’яних матеріалів" встановлюється перед ділянкою дороги, на якій можливе викидання гравію, щебеню тощо з-під коліс транспортних засобів.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150–300 м, у населених пунктах — на відстані 50–100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані.

Поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак встановлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки.

Знак — тимчасовий і встановлюється на період, необхідний для виконання відповідних робіт на дорозі.